Cumulusy 2020 - laureaci

 

Laureat: Wojciech Bógdał
Kategoria: Osiągnięcia sportowe
Statuetka: Cumulus Sport
 

 

 

Laureat: Magdalena Taczkowska i Dominik Motoła
 Kategoria: Pasjonaci
 Statuetka: Błękitny Cumulus
 

 

 

Laureat: Artur Kielak i piloci samolotów bojowych
 Kategoria: Airshow
 Statuetka: Cumulus Airshow
 

 

 

Laureat: Patrycja Pacak
 Kategoria: Osiągnięcia sportowe
 Statuetka:  Cumulus Sport

 

 

Laureat: Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła
 Kategoria: Promotor lotnictwa
 Statuetka:  Błękitny Cumulus

 

 

Laureat: Krzysztof Radwan
 Kategoria: Wyróżnienie specjalne
 Statuetka:  Cumulus Specjalny

 

 

Laureat: Sebastian Kawa
 Kategoria: Osiągnięcia sportowe
 Statuetka:  Cumulus Sport

 

 

Laureat: Bolesław Radomski
 Kategoria: Osiągnięcia sportowe
 Statuetka:  Cumulus Sport

 

 

Laureat: Aleksander Daniluk
 Kategoria: Technika
 Statuetka:  Błękitny Cumulus

 

 

Laureat: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (dyr. R. Gałązkowski)
 Kategoria: Ratownictwo i służby medyczne
 Statuetka: Błękitny Cumulus

 

 

Laureat: Krzysztof Michalak, Bartosz Nowicki, Tomasz Walczak
 Kategoria: Wyróżnienie specjalne
 Statuetka: Cumulus Fair Play

 

 

Laureat: Milena Bąk
 Kategoria: Wyróżnienie specjalne
 Dyplom
 

 

 

Laureat: Łukasz Wójcik
 Kategoria: Osiągnięcia sportowe
 Statuetka:  Cumulus Sport

 

 

Laureat: Hieronim "Franek" Kowalski
 Kategoria: Instruktorzy i wykładowcy
 Statuetka:  Błękitny Cumulus

 

 

Laureat: Marcin Szamborski i Dominik Punda
 Kategoria: Cumulus Extreme
 Statuetka:  Cumulus Extreme

 

 

Laureat: Ryszard Michalski
 Kategoria: Administracja
 Statuetka:  Błękitny Cumulus

 

 

Laureat: Damian Czak
 Kategoria: Osiągnięcia Sportowe
 Statuetka:  Cumulus Sport AP

 

 

Laureat: Michał Graczyk
 Kategoria: Wydarzenie / Organizator
 Statuetka: Błękitny Cumulus
 

 

 

Laureat: Stefan Kraszewski
 Kategoria: Obsługa operacji lotniczych
 Statuetka: Błękitny Cumulus
 

 

 

Laureat: Kacper "Kakadz" Kolibowski
 Kategoria: Foto
 Statuetka: Cumulus Foto
 

 

 

Laureat: Wirtualne Biało-Czerwone Iskry
 Kategoria: Pasjonaci
 Statuetka:  Błękitny Cumulus

 

 

Laureat: Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry
 Kategoria: Wyróżnienie specjalne
 Statuetka:  Cumulus Specjalny

 

 

Laureat: Siły Powietrzne - Wojsko Polskie
 Kategoria: Wojsko i służby mundurowe
 Statuetka:  Błękitny Cumulus

 

 

Laureat: Aeroklub Stalowowolski
 Kategoria: Wyróżnienie specjalne
 Dyplom

 

 

Laureat: Mirosław Hermaszewski
 Kategoria: Zasłużeni dla lotnictwa
 Statuetka:  Błękitny Cumulus i Złoty Cumulus z Diamentem

 

Wyniki głosowania Kapituły

Kategoria: SPORT

Kandydat Głosy Kapituły
Sebastian Kawa 8
Łukasz Wójcik 7
Bolesław Radomski 6
Patrycja Pacak 5
Damian Czak 5
Tomasz Kozłowski 3
Marcin Skalik 3
Krzysztof Romicki i Wojciech Strzyżakowski 3
Arkadiusz Wantoła 2
Adam Pupek i Piotr Kozikowski 2
Adam Koszałka 2
Andrzej Sołtyk 2
Leszek Małmyga 2
Bartosz Nowicki 1
Dariusz Mazur 1
Michał Okoń 1
Jakub Barszcz 1
Maciej Kowalski, Mirosław Wrześniewski, Witold Filus, Jakub Dziedziak, Jakub Świst 0

Kategoria: AIRSHOW

Kandydat Głosy Kapituły
Artur Kielak i piloci samolotów bojowych 3
ORLEN GA ŻELAZNY 2
Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry 2
SBLim-2.pl 2
Flying Dragons Team 1
Baltic Bees Jet Team 1
Mikołaj Tołkacz, Frecce Tricolori, Partulla Aguilla, ZA Orlik, Cellfast Flying Team, Marek Choim, Maria Muś 0

Kategoria: WYDARZENIE/ORGANIZATOR

Kandydat Głosy Kapituły
Michał Graczyk 4
Beata Banaszuk 3
Dawid Walas 2
Stowarzyszenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej 1
Aeroklub Zagłębia Miedziowego 1

Kategoria: CUMULUS EXTREME

Kandydat Głosy Kapituły
Marcin Szamborski i Dominik Punda 6
Kamil Skorupski 5

Kategoria: OBSŁUGA OPERACJI LOTNICZYCH

Kandydat Głosy Kapituły
Stefan Kraszewski 6
PAŻP 2
Inspekcja Lotnicza - Dział Operacji Lotniczych PAŻP 2
Welcome Airport Services 1
Cezary Wasser, Radom Meteo 0

Kategoria: RATOWNICTWO I SŁUŻBY MEDYCZNE

Kandydat Głosy Kapituły
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe 8
Kajetan Gawarecki 2
Andrzej Śliwa 1

Kategoria: WOJSKO I SŁUŻBY MUNDUROWE

Kandydat Głosy Kapituły
Siły Powietrzne - Wojsko Polskie 9
Andrzej Szczotka 1
Lotnictwo Policji 1
Lotnictwo Straży Granicznej, Jakub Więcek 0

Kategoria: TECHNIKA

Kandydat Głosy Kapituły
Aleksander Daniluk 8
Damian Śmigielski 3
Marek Leliński 0

Kategoria: INSTRUKTORZY I WYKŁADOWCY

Kandydat Głosy Kapituły
Hieronim "Franek" Kowalski 6
Jerzy Kwieciński 3
Witold Sokół 2

Kategoria: ADMINISTRACJA

Kandydat Głosy Kapituły
Ryszard Michalski 8
Krzysztof Moczulski 2
Krajowe Towarzystwo Lotnicze AOPA POLAND 1

Kategoria: ZASŁUŻENI DLA LOTNICTWA

Kandydat Głosy Kapituły
Mirosław Hermaszewski 5
Andrzej Pussak 2
Stefan Weker 2
Krzysztof Radwan 2

Kategoria: PASJONACI

Kandydat Głosy Kapituły
Dominik Motoła i Magdalena Taczkowska 4
Wirtualne Biało-Czerwone Iskry 4
Milena Bąk 2
Jakub Iwańczyk 1
Bożena Anchim 0

Kategoria: PROMOTOR LOTNICTWA

Kandydat Głosy Kapituły
Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła 6
Spółka LOTOS - Air BP Polska sp. z o. o. 3
Aeroklub Stalowowolski 1
Jan Borowski 1
Wojciech Skwirowski 0

Kategoria: FOTO

Kandydat Głosy kapituły
Kacper Kolibowski 3
POLAND ON AIR 2
Konrad "Kifcio" Kifert 2
Jacek Simiński 2
Daniel Puciłowski 1
Marek Kwasowski 1
Andrzej Rogucki, Damian Kochanowski 0

Wszystkie wyróżnienia specjalne dla wymienionych niżej laureatów zostały przyznane jednomyślną decyzją Kapituły.

Generał Mirosław Hermaszewski - Złoty Cumulus z Diamentem

Krzysztof Radwan - Cumulus Specjalny

Biało-Czerwone Iskry - Cumulus Specjalny

Krzysztof Michalak, Tomasz Walczak, Bartosz Nowicki - Cumulus Fair Play

Milena Bąk - Dyplom

Aeroklub Stalowowolski - Dyplom

 

 

 

Prezentacja laureatów to cykl filmów  pt. “Szlakiem Cumulusów”.

Oglądaj w poniedziałki i czwartki o 20:30

Organizatorzy
Partner merytoryczny
Patronat honorowy
Partnerzy
Partner technologiczny
Patronat medialny