Agata Nykaza

Członkini Akrobacyjnej Kadry Narodowej (Samolotowej od 2010 i Szybowcowej od 2014 roku). Pilot samolotowy i instruktor szybowcowy Aeroklubu Poznańskiego, gdzie rozwija swoje lotnicze pasje. Członkini Grupy Akrobacyjnej Żelazny, Polish Aerobatic Club i MOSAL. Doktorantka na Politechnice Poznańskiej na kierunku Transport lotniczy. W 2017 roku zdobyła następujące miejsca: na Mistrzostwach Świata w Akrobacji Szybowcowej: Złoty medal drużynowy, złoty medal indywidualny za programy nieznane oraz 4 miejsce indywidualnie. Na Mistrzostwach Polski została II vice- Mistrzem Polski wraz z brązowym medalem za program znany i srebrnym medalem za program nieznany. W 2016 roku na Mistrzostwach Świata zdobyła drużynowo srebro i 9 lokatę, na Mistrzostwach Polski była I vice- Mistrzynią Polski ze złotym medalem za program znany i srebrnym za programy nieznane. Pozytywnie zakręcona dziewczyna, która dzieli się swoimi umiejętnościami i wiedzą z młodymi adeptami lotnictwa ;)

Zagłosuj wysyłając SMS o treści TC.PC.11 pod numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

Aby zagłosować w Plebiscycie Cumulusy 2017 , wyślij SMS o treści TC.PC.NR na numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto. NR oznacza numer zawodnika, np. TC.PC.99 oznacza głos oddany na zawodnika nr 99.

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
Organizator plebiscytu: Air Sports Promotion Ltd., cumulusy2017@cumulusy.pl

Regulamin Usług i Serwisów SMS.

Link do formularza służącego do składania reklamacji.

Regulamin Plebiscytu