Wojciech Panas

Pan Wojciech PANAS, członek Polskiej Motoparalotniowej Kadry Narodowej. W 2017 roku reprezentował Polskę na Motoparalotniowych Mistrzostwach Europy, w m. Breclav w Czechach. Na tych mistrzostwach rywalizując z pilotami z całej Europy, Wojciech PANAS, wywalczył złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Europy w klasie PL1. Indywidualnie Wojciech PANAS uplasował się na bardzo wysokiej piątej pozycji. Dodatkowo w klasyfikacji Narodowościowej wywalczył srebrny medal. Rok 2017 okazał się wyjątkowo owocny w zwycięstwa Wojciecha PANASA, oprócz sukcesów w Czechach, wywalczył tytuł Motoparalotniowego Mistrza Polski na Mistrzostwach rozgrywanych w lipcu na lotnisku w Rudnikach. Ponadto PANAS brał udział w rywalizacji podczas pięciu edycji zawodów Motoparalotniowego Pucharu Polski. I tu okazał się najlepszy w swojej klasie, stając na najwyższym stopniu podium z pucharem w ręku. PANAS już czterokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Świata.

Zagłosuj wysyłając SMS o treści TC.PC.22 pod numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

Aby zagłosować w Plebiscycie Cumulusy 2017 , wyślij SMS o treści TC.PC.NR na numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto. NR oznacza numer zawodnika, np. TC.PC.99 oznacza głos oddany na zawodnika nr 99.

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
Organizator plebiscytu: Air Sports Promotion Ltd., cumulusy2017@cumulusy.pl