CUMULUSY 2017 już za pół roku!

Dokładnie za pół roku wystartuje plebiscyt Cumulusy 2017! Kto zdobędzie prestiżowe statuetki i nagrody? Kto dołączy do grona partnerów tego wydarzenia? Jaka Gwiazda zagra i zaśpiewa? Czy pojawi się jakiś Gość Specjalny i kto nim będzie? Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 17. lutego 2018 w hotelu Airport Hotel Okęcie.

Wyniki konkursu nr 3 dla głosujących

Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych w trzecim konkursie dla głosujących oraz przyznane Im nagrody. Laureatów prosimy o kontakt w sprawie odbioru nagród.

Wyniki konkursu nr 2 dla głosujących

Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych w drugim konkursie dla głosujących oraz przyznane Im nagrody. Laureatów prosimy o kontakt w sprawie odbioru nagród.

Lotnicy włączają się do walki z nowotworami krwi!

18. lutego podczas Gali Finałowej 2. Plebiscytu na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych „Cumulusy 2016” Fundacja DKMS, wspólnie z Air Sports Promotion, prowadzić będzie rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. Serdecznie zapraszamy wszystkich Gości, aby włączyli się do walki z nowotworami krwi!

Konkurs nr 3 dla głosujących!

Oto kolejny, ostatni już, konkurs dla głosujących w plebiscycie Cumulusy 2016.

Gość Specjalny Gali Finałowej - Michał Gierlach

Oto Gość Specjalny, którego będziemy mieli zaszczyt i przyjemność gościć na Gali Finałowej.

Konkurs nr 2 dla głosujących!

Wyniki konkursu nr 1 dla głosujących

Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych w pierwszym konkursie dla głosujących oraz przyznane Im nagrody. Laureatów prosimy o kontakt w sprawie odbioru nagród.

Lista 10 Finalistów Plebiscytu Cumulusy 2016

Artyści najwyższych lotów na gali finałowej

Podczas Gali Finałowej, która odbędzie się dnia 18. lutego w Airport Hotel Okęcie , gościć będziemy wielu mistrzów lotniczych, wybitnych sportowców oraz osoby, dla których sport lotniczy jest bliski sercu. Tak podniosłe wydarzenie nie mogłoby odbyć się bez stosownej oprawy artystycznej.

"Gramy "FAIR PLAY" !

Szanowni zawodnicy, kibice i fani sportów lotniczych, jako organizatorom plebiscytu Cumulusy 2016 zależy nam bardzo na tym, aby konkurs odbywał się z zachowaniem wszelkich przepisów prawa, w zgodzie z regulaminami oraz w duchu „fair play”.

Konkurs nr 1 dla głosujących!

Na zwycięzców konkursu czekają następujące nagrody: 1. Trzy roczne prenumeraty Przeglądu Lotniczego 2. Dwa podwójne zaproszenia na Galę Finałową, która odbędzie się 18. lutego w hotelu Airport Hotel Okęcie 3. Bilety do kina

Lista nominowanych zawodników i załóg do Plebiscytu Cumulusy 2016

CUMULUSY 2016 – Plebiscyt na najlepszych polskich sportowców lotniczych

Wielu Polaków to uznawani na całym świecie, niekwestionowani Mistrzowie w różnych dyscyplinach sportów lotniczych. Często bywa i tak, że są Oni bardziej znani poza granicami naszego kraju, niż w Polsce. Organizując plebiscyt CUMULUSY 2016 chcemy docenić Ich talent, pasję, ambicję, sportowe zacięcie, konsekwentny trening i najwyższej klasy umiejętności lotnicze. Pragniemy też podziękować Im za pełne zaangażowanie i nieustępliwą walkę podczas zawodów, za niesamowite emocje, jakie dzięki Nim przeżywamy, a także za godne reprezentowanie Polski i zdobyte trofea w sezonie 2016.

Relacja z Gali Finałowej

W minioną sobotę w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbyła się Gala Finałowa ogólnopolskiego plebiscytu na 10 najlepszych, polskich sportowców lotniczych CUMULUSY 2015, podczas której poznaliśmy Zwycięzcę oraz pozostałych laureatów.

Wyniki konkursu nr 3 dla głosujących

1. Spotkanie ze zwycięzcą plebiscytu Cumulusy 2015 Łukaszem Wójcikiem wygrała Pani Joanna 2. Weekend dla dwóch osób w hotelu Airport Hotel Okęcie wygrał Pan Adam Gratulacje!

Wyniki konkursu nr 2 dla głosujących

Nagrody w drugim konkursie dla głosujących otrzymują: 1. E. Jurkiewicz - zaproszenie na Galę Finałową 2. A. Skalik - zaproszenie na Galę Finałową Gratulujemy!

Konkurs nr 3 dla głosujących

Oto kolejny, ostatni już, konkurs dla głosujących w plebiscycie Cumulusy 2015.

Patronat honorowy Ministra Sportu i Turystyki

Z dumą i radością informujemy, że Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka objął patronatem honorowym plebiscyt Cumulusy 2015. To wielki zaszczyt i niebywałe wyróżnienie dla wszystkich osób zwiazanych z lotnictwem sportowym.

TVP Sport patronem medialnym plebiscytu Cumulusy 2015!

Z radością pragniemy poinformować, że TVP Sport to kolejny patron medialny plebiscytu Cumulusy 2015. Każdy Polak będzie miał szansę poznać zawodników biorących udział w naszym konkursie, dowiedzieć się o Ich podniebnych sukcesach, a także zaznajomić się z dyscyplinami i konkurencjami, w których startują.

Konkurs nr 2 dla głosujących

Rozpoczynamy kolejny konkurs dla głosujących w plebiscycie Cumulusy 2015. Na zwycięzców konkursu czekają następujące nagrody:

Wyniki konkursu nr 1 dla głosujących

Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych w pierwszym konkursie dla głosujących oraz przyznane Im nagrody. Laureatów prosimy o kontakt w sprawie odbioru nagród.

Do Finału plebiscytu Cumulusy 2015 przechodzą...

Zakończył się trzeci etap plebiscytu, w którym trwało głosowanie internetowe i smsowe na Nominowanych. Do Finału przechodzą zawodnicy i załogi z miejsc od 1. do 10. Głosowanie finałowe rozpocznie się 6 lutego 2016 i potrwa do 18 lutego 2016.

Konkurs nr 1 dla głosujących!

Nagrody w plebiscycie Cumulusy 2015 mogą zdobyć nie tylko zawodnicy, ale również wszyscy ci, którzy wezmą aktywny udział w głosowaniu i konkursie.

Głosujemy na Nominowanych w plebiscycie Cumulusy 2015!

Zakończył się pierwszy etap plebiscytu Cumulusy 2015, w którym zgłoszonych zostało łącznie 29 zawodników i załóg. Uwzględniając osiągnięcia sportowe z 2015 roku i przyznając zgodnie z Regulaminem Plebiscytu określone liczby punktów, Kapituła podjęła decyzję o przyznaniu nominacji dla niżej wymienionych osób. Każdy z Nominowanych ma możliwość stworzenia profilu zawierającego zdjęcia, tekst i video. Aby tego dokonać, prosimy Nominowanych o kontakt z Organizatorem plebiscytu.

Plebiscyt Cumulusy 2015

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale wielu Polaków to uznawani na całym świecie, niekwestionowani Mistrzowie w różnych dyscyplinach sportów lotniczych. Organizując plebiscyt Cumulusy 2015 chcemy docenić Ich talent, pasję, ambicję, sportowe zacięcie, konsekwentny trening i najwyższej klasy umiejętności lotnicze. Pragniemy też podziękować Im za pełne zaangażowanie i nieustępliwą walkę podczas zawodów, za niesamowite emocje, jakie dzięki Nim przeżywamy, a także za godne reprezentowanie Polski i zdobyte trofea w sezonie 2015.

Szukaj

Patronat honorowy

MSiT_LOGO.jpg
logo_Teraz_Polska.jpg

Patronat medialny

Polsat_Sport_2016_Logo.png
logo_mini_samoloty.pl.jpg
20150331_NEWLOGO3.png
logo_LP_poziom.jpg
logo.png
dla_pilota.png
logo.png.jpeg
logoaviation1000.png

Partnerzy

logo.jpg
logo.png
Polish_Black_Tagline.png
transparent_logo.png