Warsztaty fotograficzne – CUMULUSY 2023

W ramach Plebiscytu CUMULUSY 2023 serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty fotografii lotniczej, które odbędą się w godzinach 17:00 – 20:00 w piątek 16 lutego 2024 roku w Hotelu Airport Okęcie w Sali Cumulus (9 piętro). Warsztaty poprowadzi Sławek "hesja" Krajniewski.

Podczas zajęć "hesja" opowie jak wg niego zrobić dobre zdjęcie lotnicze. Będzie mowa o tym, co każdy fotograf lotniczy powinien wiedzieć zanim naciśnie spust migawki, o różnych technikach fotografowania lotnictwa oraz o tym, co należy zrobić z materiałem po fotografowaniu. Podstawową wiedzę prowadzący doprawi garścią swoich sztuczek służących jak najlepszemu obrazowaniu lotnictwa. Na zajęciach nie zabraknie też zdjęć i filmów "hesji" z jego najciekawszych sesji fotolotniczych!

Ilość uczestników bardzo ograniczona - max 40 osób! Byłoby dobrze, gdyby każdy uczestnik miał już jakieś doświadczenie z fotografią, a idealnie z fotografią lotniczą.

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.
Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie cegiełki na rzecz Fundacji Aviatornia i przekazanie darowizny w kwocie 70,00 zł brutto.

Po dokonaniu płatności otrzyma Pani/Pan email z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i udziału w warsztatach.

Rejestracja uczestników potrwa do 16 lutego lub do wyczerpania dostępnych miejsc.

Wszystkie miejsca na warsztaty fotograficzne zostały już zarezerwowane.