Filip Borowski

Zgłaszam Filipa Borowskiego – wielkiego pasjonata i miłośnika lotnictwa i meteorologii. Od ponad 25 lat związany jest z Aeroklubem Ostrowskim. Pilot, szybownik i „wariat” na punkcie wszystkiego co związane jest z lotnictwem i meteorologią. Największą miłością Filipa są samoloty odrzutowe i meteorologia. Ogromna pasja idzie w parze z niesamowitą wiedzą i intuicją meteorologiczną. Od wielu lat prowadzi osłonę meteorologiczną Zawodów Szybowcowych w Aeroklubie Ostrowskim w tym również Mistrzostw Świata i Mistrzostw Polski w Szybownictwie. Społecznik- dzielący się swoją wiedzą i prowadzący wykłady z meteorologii dla przyszłych pilotów i szybowników. Człowiek „orkiestra” z poczuciem humoru umiejący zarażać swoimi zainteresowaniami, opowiadający o swoich pasjach w sposób ciekawy i wciągający.
Twórca i redaktor naczelny Portalu Eskadra poświęconego lotnictwu wojskowemu, air show i meteorologii oraz kolejnej pasji Filipa- fotografii lotniczej.
Dlaczego Filip? – dlatego, że warto uhonorować i docenić Jego wielką miłość i pasję do lotnictwa i meteorologii oraz to, że Jego niesamowita wiedza służy i pomaga wielu ludziom lotniczego świata.

 

Organizatorzy
Partnerzy merytoryczni
Patroni Honorowi
Srebrni Partnerzy
Partnerzy technologiczni
Partnerzy
Patronat medialny