No Mercy

Jedyna polska drużyna żeńska w dyscyplinie 4-way FS, która przez wiele lat startowała w niezmienionym składzie. Maja Ważniewicz, Kinga Komorowska, Karina Laszuk Iwona Raczkiewicz. Zmieniali się tylko kamerzyści filmujący efekty ich ciężkiej pracy. Powstała z marzenia o starcie w mistrzostwach Dubaju i przez wszystkie lata startów w zawodach i rekordach owocowała medalami i wspaniałymi wynikami. Karierę jako drużyna dziewczyny zaczęły startem w XVIII Spadochronowych Mistrzostwach Polski w akrobacji zespołowej RW-4. Upragniony Dubaj w roku 2021.
Wspaniała historia, dyscypliny, przyjaźni i zamiłowania do skoków spadochronowych.

Drużyna Formation Skydiving 4-way NO MERCY z kamerzystą Marcinem Zimnowłodzkim - zdobyła brązowy medal na 24 Mistrzostwach Świata w Formation Skydiving 2021, w Tanay (Rosja). W tym roku zdobyła również srebrny medal na Spadochronowych Mistrzostwach Polski FS- 4. Dotychczasowe osiągniecia to medale na Mistrzostwach Europy, wiele medali na zawodach międzynarodowych, krajowych oraz rekordów Polski w liczbie punktów zdobytych podczas jednej rundy zarówno na zawodach tunelowych jak i outdoorowych.
Najważniejsze z nich oprócz brązowego medalu na Mistrzostwach Świata to:
I miejsce w Mistrzostwach Polski w latach (2016, 2017, 2019)
II miejsce w Mistrzostwach Polski 2021;
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Spadochronowym CISM, Szwajcaria, 2019
III Miejsce na Outdoorowych Mistrzostwach Europy, Niemcy 2017;
III Miejsce na Otwartych Mistrzostwach Holandii, 2016.
III Miejsce na Mistrzostwach Europy w Holandii, 2015;
Złoty medal podczas Dubai International Parachuting Championships 2021
Już w drugim sezonie istnienia, NO MERCY zostało sklasyfikowane w pierwszej dziesiątce Światowego rankingu najlepszych tunelowych zespołów kobiecych.

Punkty medalowe: 150

Organizatorzy
Partnerzy merytoryczni
Patroni Honorowi
Srebrni Partnerzy
Partnerzy technologiczni
Partnerzy
Patronat medialny