Tomasz Kajkowski

Zgłaszam pilota założyciela i fundatora Muzeum Dywizjonu 303 w Napoleonie i Wilczego Lotniska w Gierłoży.Prezes Stowarzyszenia Muzeum 303 im ppłk pil Jana Zumbacha..Muzeum 303 to 3 placówka w Polsce największe zbiory po lotnikach II WS.Obecne projekty nad którymi pracuje Stowarzyszenie to przywrócenie do stanu lotnego TS 11 Iskra w barwach indyjskich,budowa repliki samolotu Spitfire.,Bf 109 E ,Mobilnego Muzeum 303. Pan Kajkowski to pilot śmigłowców samolotowy, skoczek wojsk specjalnych, laureat Błękitnych Skrzydeł. Kandydat godny uwagi. To dzięki jego staraniom 23 BLT uzyskała pstrona a tym samym zgodę rodziny Zumbach na przyjęcie imienia dla bazy Jana Zumbacha. Ogólnie człowiek który poświęcił się utrwalaniu tradycji lotniczych.

Pasjonat historii lotnictwa,pilot. Dzięki jego pasji mamy jedno z ciekawszych i bardzo bogate w zbiory muzeum poświęcone lotnictwu polskiemu.
Aktywność muzeum była i jest widoczna podczas wielu imprez lotniczych w Polsce. Napoleon to polskie Northolt..50 tysięcy ludzi w roku 2021 podziwiało wystawę plenerowa na Mazurach a to dopiero początek działalności tej 3 letniej instytucji.Warto przyznać wyróżnienie temu człowiekowi który zrobił więcej dla historii niż nie jedna państwowa instytucja.

Organizatorzy
Partnerzy merytoryczni
Patroni Honorowi
Gospodarz Gali i Złoty Partner
Srebrny Partner
Brązowi Partnerzy
Partner motoryzacyjny
Wspieramy
Partnerzy technologiczni
Partnerzy Główni wybranych kategorii
Partnerzy wspierający wybranych kategorii
Patroni medialni